هزینه های تبلیغات از طریق آگهی های بیلبوردی بسیار بالاست و چه بهتر که از طراحان حرفه ای و خلاق مجرب در طراحی بیلبورد استفاده شود. هنگام استفاده از این روش، معمولاً هزینه و کلیکهای شما بالاست، اما بازدهی تبلیغات کمتر است. اما این مزایده بر چه اساس خواهد بود؟ آخرین نکته که در بحث هزینه کلیک باید به آن توجه داشته باشید، سیستم مزایده گوگل است. در خصوص جلسه امروز باید بگویم من چندین سال است که در فوتبال حضور دارم و شاهد جلسه بسیار خوبی بین باشگاهها و فدراسیون بودیم.

چرا دیدن تابلو تبلیغاتی قبل از اجاره آن را توصیه میکنیم؟

اگر تابلویی را در فصل زمستان انتخاب میکنید و قرارداد ۳ ماهه یا ۶ ماهه و یا یکساله می بندید ، به درختان عاری از برگ نزدیک بیلبورد نیز دقت کنید که در فصل بهار چندین برابر فضایی که الان پوشش داده اند را می پوشانند و تابلوی شما به هدر می رود . به این پایه پوشش داده شده فولاد گالوانیزه یا تخته سه لا. می توانید به سمت اجرای سه بعدی طرح ها بروید، از ماکت ها روی بیلبورد تبلیغاتی خود استفاده کنید، افراد در تعامل با آن باشند و حتی بیلبورد خود را متحرک کنید. به گزارش " مجری تبلیغات محیطی در آذرشهر"، حدود دو هفته از ورود پرقدرت مصطفی آجورلو به ماجرای تبلیغات محیطی میگذرد و هنوز سرنوشت این ماجرا مشخص نیست.

خلاق ترین ایده های تابلو تبلیغاتی

استفاده از خلاق ترین ایده های بیلبورد های تبلیغاتی می تواند مزایای مختلفی از جمله فروش بیشتر را به همراه آورد. شرکت های تبلیغاتی در آذرشهر توضیح داد: در چهار، پنج ماه اخیر سازمان زیباسازی شهر تهران، به نحو غیرشفافی تعداد قبل توجهی تابلو تبلیغاتی را در سطح شهر تهران راه اندازی کرده است که این تابلوها نه تنها بر اساس استانداردهای آیین نامه نصب تابلو و علائم شهری جانمایی نشدهاند، بلکه به نظر میرسد حاشیه های زیادی بر سر نحوه صدور مجوز این تعداد تابلو وجود دارد که باید با پیگیری نهادهای قضایی و نظارتی باید جوانب آن روشن شود.

فروش فضاهای عمومی به شرکت های خصوصی

فروش فضاهای عمومی شهر به بنگاه های خصوصی تبلیغاتی که در این چند ماه اتفاق افتاده نیز از همین موارد خواهد بود و در صورت هرگونه تخلفی، لغو و از سوی متخلفان جبران مافات خواهد شد. آژانس تبلیغاتی برای ایجاد آگاهی از نام تجاری و آگاهی از کسب و کار شما (یا محصول یا کمپین) ایجاد میشود تا مخاطبان شما با نام برند شما بیشتر آشنا شده و از محصولات و خدمات شما آگاهی پیدا کنند. یکی از مهمترین مواردی که در طراحی باید در نظر گرفته شود، محل نصب بیلبورد می باشد که در برخی مواقع از قبل تعیین شده است و در بعضی موارد دیگر بر عهده شما گذاشته می شود.

در اینجا راهنمای ما هست تا به شما کمک کند به دور از چارچوب فکر کنید و فرصت‌های جدید را کشف کنید:

محتوای جدید ایجاد کنید - محتوای جدید و تازه به شما کمک می کند که از هم جدا شوید. مخاطبان شما ممکن هست شامل فروشاران جدیدی باشد که هرگز نام شما را نشنیده اند، اما به احتمال زیاد شامل فروشاران تکراری نیز می شود که هر قطعه از محتوایی که شما ایجاد می کنید را می خوانند. به همه راه هایی فکر کنید که می توانید در مورد کاری که انجام می دهید صحبت کنید، چه کسی هستید، چرا این کار را انجام می دهید.

افزایش شبکه ارتباطی

روابط خود را تقویت کنید - به طور مرتب با فروشاران وفادار خود تماس بگیرید و راه های جدیدی را برای بازپرداخت به جامعه خود در نظر بگیرید تا از آنها بیشتر بهره مند شوید. بخشش می تواند به سادگی به اشتراک گذاشتن تخصص شما، صرف کمی از زمان یا تعهد شما برای کمک به موفقیت مشتری باشد، هر چه که نیاز باشد.

کانال های ارتباطی

کانال‌های ارتباطی جدید را کاوش کنید – تکنیک‌های بازاریابی و تبلیغات خود و روشی که مخاطبان خود را هدف قرار می‌دهید برای دستیابی به فروشاران جدیدی که می‌توانند به محصول/خدمت شما علاقه‌مند باشند، اما از پلتفرم‌هایی که با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنید هستفاده نمی‌کنند، تازه کنید.

محتوای بازاریابی

با این حال، برخی از شرکت ها تصمیم می گیرند محتوای بازاریابی خود را یک سال قبل از زمان برنامه ریزی کنند. از آنجایی که همه ما می دانیم زمان چگونه می گذرد، این به شما زمان کافی می دهد تا به روش های منحصر به فرد و هوشمندانه برای تبلیغات برند خود فکر کنید و از رویدادهای سالانه یا جشن های آینده به عنوان الهام بخش هستفاده کنید. برای کسانی از شما که برنامه سه ماهه چهارم خود را برای امسال برنامه ریزی نکرده اید، اکنون زمان شروع هست.

به روز رسانی جاده ها، کمک به تبلیغات

علاوه بر این، یک راه‌ حل چند کاناله رادیویی به جاده را ارائه می‌کند که همزمانی کانال صوتی و بصری را همراه با ویژگی‌ هایی که خودروهای ناشناس و تجزیه و تحلیل‌ های ویدیویی را ردیابی می‌کند، برای ایجاد پیام‌ های هدفمند و خاص مفید هست. همه اینها بدان معنی هست که شرکت هایی که به دنبال ایجاد کمپین های هوشمندتر، مثل اراد دیتابیس هستند می توانند برای دانش و تجربه خود در این زمینه به مراجعه کنند. ردیابی، نظارت، و درک رفتارهای مخاطبان برای این تیم یک دوره هست.

انجام تبلیغات با برنامه در مراکز فروش

در میان موجودی غنی خود، بیش از 200 صفحه نمایش تبلیغات در مراکز فروش در سه مرکز بزرگ شهری-ژوهانسبورگ، پرتوریا و کیپ تاون- دارد. بیش از یک چهارم صفحه‌های این شرکت دارای قابلیت‌های برنامه‌ نویسی هستند که به افزایش ردیابی تحلیل مخاطبان برای تبلیغ ‌کنندگان کمک می‌کند.

برنامه نویسی در تبلیغات به کجا می رسد؟

پیاده ‌سازی موفقیت ‌آمیز در ، توانایی پلتفرم را برای ساده ‌سازی فروش آگهی، بهینه ‌سازی فرآیند از انتها به انتها و کسب درآمد افزایشی واقعی نشان می‌دهد. دستاورد های آنها قدرت واقعی برنامه نویسی را نشان می دهد. از طریق برنامه موقعیت خود را به عنوان پیشگام در فضای دیجیتال خارج از خانه آفریقای جنوبی، یک شرکت، بیشتر تقویت کرده هست. که با ارائه ارزش بیشتر، نوید نوآوری و سهولت استفاده در مورد موجودی آن از رقبا متمایز هست.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af%db%8c%d9%88%d9%85-%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85/

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a2%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/