تبلیغات، شیوه های مختلفی دارد و شما باید با توجه به اهداف گوناگون تجارت خود، یکی از روش های تبلیغات را انتخاب کنید. اگر از سرتیترهایی استفاده می کنید که عناصر بصری شما را توضیح می دهند، کلمات را به هدر می دهید. ولي همين تعداد كم نيز تاثير بسزايي را در اين هنر بر جاي گذارد و براي بسياري از هنرمندان راهگشا بود. 

تبلیغات خلاقانه

نشان دادن یک بازیکن قد بلند والیبال که در حال زدن یک آبشار است بر روی یک ساختمان بلند ۹۰ متری به طوری که پنجره های ساختمان چشمان فرد والیبالیست باشد میتواند یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ و بسیار خلاقانه باشد. در این سامانه بهترین آژانس تبلیغاتی ایران با گردآوری مجموعه بسیار زیادی از بیلبوردهای سراسر کشور سعی شده است تا حق انتخاب و فرصت تاثیرگذاری بیشتری به تبلیغ دهندگان داده شود. در صورتی که کاربران روی آن کلیک کنند، هزینه تعیین شده از حساب تبلیغ کننده کم خواهد شد. یکی از انواع تبلیغات، روش نوتیفیکیشن است که در دنیای وب بسیار رواج دارد.

آگهی های رادیویی

اما بیلبورد ها باید بسیار ساده تر از آن باشند. آگهی های رادیویی مجری تبلیغات محیطی در اتوبان خلیج فارس به ویژه برای تبلیغات محلی و منطقه ای بسیار قدرتمند است. مهسا بهادری: فیلم «گیسوم» در مورد زنی ساکن در فرانسه است که مادر خودش را از دست میدهد. سینما در ایران دلی است و چندان با چشم صنعت به آن نگاه نمیشود اما از نظر تخصصی جایگاه سینمای ایران بالاتر از فرانسه است چون ما متخصصانی در همه عرصه ها داریم که درخشان هستند. 

        تبلیغات در مکان های شلوغ

فکر کنید در آن شلوغی چهارراه و ترافیک زنگ بزند و بگوید من یکی از این سایتها میخوام، بی زحمت یک خوبش را برایم طراحی کن. برای مثال اگر در یک مسابقه ورزشی تیم مطرحی شکست بخورد کلمه “شکست دور از انتظار” به صورت بزرگ و با فونت قرمز در کنار عکس ناراحتی بازیکنان در زمین مسابقه نمایش داده می شود. با ظهور فناوریهای جدید، بیلبوردها اکنون به رسانه های تعاملی تبدیل و از حالت یک تابلوی تبلیغاتی غیر متحرک خارج شدهاند. شاید دربعضی انواع دیگر تبلیغات، یک پیام نوشتاری یا صوتی تأثیر بالایی بر مخاطب بگذارد اما در بیلبوردها به یک عنصر جذاب و شگفت انگیز احتیاج داریم که مخاطب در حال حرکت ما را به خود جلب کند .

         تبلیغات برای کالاهای وارداتی

با این حال نتیجه بازگشت این برند و احتمالا سامسونگ شاید تسهیل در تامین واردات قطعات و لوازم یدکی هیوندای و لوازم خانگی ای باشد که در کشور با مشکل مواجه اند. با توجه به اینکه ما در حال حرکت هستیم وقتی بیلبورد ها را می خوانیم، زمان زیادی برای برداشتن آنها نداریم. حال با چنین اتفاقی، سوال های زیادی ذهن مخاطب ایرانی را با خود درگیر کرده است. نگار سماک نژاد در قالب این کمپین و در چالشی خود خواسته از چهار جهت به سمت دماوند صعود میکند. 

نام تجاری در ابعاد تبلیغاتی

بعد از آن «برند» یا «مارک» در جهت داشتن یک بازاریابی گسترده تر به وجود آمد. اما با این همه ، ما به نمونه های جالبی از هنر بیلبورد ایرانی در سالهای گذشته برخورد می کنیم . هوشمند باشید، از آن لذت ببرید، اما مردم پازل هایی را که انیشتین مشکل حل می کند، نمی دهد. وقتی شما در ابتدای داستان چند کات را کنار هم قرار دادید که ممکن است مخاطب را سرگرم کند، چرا ریتم تند را برای فیلم انتخاب کردید؟ البته این موضوع با نصب یک بیلبورد تبلیغاتی در غرب تهران مبنی حضور مجدد سامسونگ در کشور همراه است و احتمالا این دو اتفاق، مبتنی بر برنامه های خاص باشد. بیلبورد تبلیغاتی بزرگی که بر روی نمای ساختمان ها و برج های بلند مرتبه تبلیغات در شهر های شلوغ نصب می شوند.

تبلیغات برای منافع محصول

تبلیغات باید بر منافع محصول یا خدمات شما متمرکز باشد، نه اینکه آنچه را که به طور فیزیکی میفروشید توضیح دهد. اکنون شنیده ها حاکی از آن است که گروه خودروسازی هیوندای احتمالا به زودی مجدد به کشور باز می گردد. زیبایی بصری، خوانایی نوشته ها نیز از جمله دغدغه هایی است که طراحان را به خود مشغول میکند. اگر می خواهید یک مکالمه صمیمی تر با مخاطبان مورد نظر خود داشته باشید، از تبلیغات چاپی، تلویزیون، رادیو، آگهی ها، وب سایت تبلیغات ها و ایمیل های مستقیم استفاده کنید . 

خدمات تبلیغاتی

در این نوع تبلیغ، ما یک پست کامل را به مطلبی که شما مایل هستید به کاربران اعلام کنید اختصاص تبلیغات خواهیم داد. یکی دیگر از این نمونه خدمات، بررسی و مدیریت کامل و صفر تا صد پیج های کاری گوناگون در تلگرام و به خصوص در اینستاگرام می شود. این بیلبوردها به تنهایی می توانند نیازمندی های شخصی خود را رفع کنند و از اتلاف وقت خویش به اندازه جلوگیری نمایند . این خودروساز در سال ۱۳۹۷ با شروع تحریم های ظالمانه، صنعت خودرو کشور را ترک و تجارت خود را به شکل تعلیق در آورد.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%ae%d9%84%db%8c%d8%ac-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3/

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a2%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/